Pas Sergio Ramos, largohet edhe veterani tjetër i Real Madrid! “Afron transferimi”

Pas Sergio Ramos, largohet edhe veterani tjetër i Real Madrid! “Afron transferimi”

48
0

Detaje të mëtejshme mbi marrëveshjen që duhet ta çojë Raphael Varane te Manchester United. Sipas asaj që u raportua nga RMC Sport, qendra franceze është shumë afër marrëveshjes me Djajtë e Kuq. Oferta e klubit anglez për Real Madrid ende mungon, por RMC Sport siguron se pas Sergio Ramos, edhe Varane do të largohet. 28 vjeçari ka veshur fanellën e bardhë që nga viti 2011 dhe kontrata e tij skadon në qershor 2022.