Panik për Ramosin, i ndodh diçka papritur gjatë muajt të mjaltit

Panik për Ramosin, i ndodh diçka papritur gjatë muajt të mjaltit

274
0

Pak ditë më parë kapiteni i Realit, Sergio Ramos u martua me moderatoren e njohur Pilar Rubio, në një ceremoni në katedralen e Sevijas.

Çifti i sapo martuar zgjodhi Kosta Rikën për të bërë muajin e mjaltit, me ta ndodhet dhe portieri nga Kosta Rika, Keylor Navas me gruan e tij.

Por atyre i ka ndodhur diçka e padëshiruar pasi një tërmet , 6.7 ballë i shkallës Rihter ka goditur Kosta Rikën.Tërmeti ishte shumë i fuqishëm dhe shkaktoi panik te Ramosi e gjithë popullisa e atij vendi.Spanjolli lajmëroi të afërmit, që është mirë dhe nuk ndryshoi planet për muajin e mjaltit.