Një figurë shumë e famshme në Shqipëri, Blerina Bombaj zbulon shkesin që...

Një figurë shumë e famshme në Shqipëri, Blerina Bombaj zbulon shkesin që e njohu me bashkëshortin

423
0

Blerina Bombaj është një ndër dietologet më të pëlqyera dhe më të suksesshme në Shqipëri. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ndërsa sot ka zbuluar për të gjithë ndjekësit e saj, shkesin që e ka njohur me bashkëshortin. Askujt nuk i ka shkuar nëpërmend, por personi që ka ndërhyrë për njohjen e çiftit ka qenë stilisti, Joni Peçi.

Screenshot_2.png

Përmes një postimi në Instagram, Bombaj falenderon Jonin dhe Zotin që bëri të mundur këtë njohje.

62449183_567300613796898_9174396687987245056_n.png

‘Me thene te drejten, nese nuk do kisha njohur Jonin, jeta ime pa diskutim qe nuk do te ishte kjo! Nuk e di si do te ishte, por falenderoj Zotin qe takova Jonin i cili u be shkase qe une u njoha dhe u dashurova me ate qe sot eshte bashkeshorti im, babai i dy femijeve te mi dhe mbeshtetja e hekurt e gjithe deshirave te mia. Me pak fjale, Joni Peci ishte shkesi’, shkruan dietologia.