Një dasmë tjetër? Në 7-vjetorin e martesës, Aurela Gaçe zbulon se e...

Një dasmë tjetër? Në 7-vjetorin e martesës, Aurela Gaçe zbulon se e ka caktuar datën për një festë të dytë

99
0

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe, festoi 7-vjetorin e martesës. Ajo i dha fund beqarisë më 20 shtator të vitit 2013 dhe për këtë ditë të veçantë ka zgjedhur të publikojë disa foto nga dasma, ku shfaqet me bashkëshortin, Skerdin, dhe me vajzën e saj të parë, Grace. Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte plani për një dasmë të dytë, të cilën këngëtarja mendon ta bëjë në vitin 2023.

Statusi i saj:

20/ Shtator/ 2013

7 vjet nga kjo ditë. Gëzuam, kërcyem e kënduam me frutin e dashurisë tonë në duar, vajzën tonë të parë, Grace. Vajza tjetër, e vogla, Abigail, akoma nuk di gjë që e kemi bërë këtë pa lejen e saj, edhe kam frikë se do të kërkojë edhe ajo të jetë në dasëm si motra e madhe…

 

Si thoni? E shkrepim edhe një festë tjetër? Sigurisht jo tani, thjesht dua të di a jeni të lirë më 20 shtator 2023?

loading...