Nga boronicat në Bjellorusi tek makinat diellore në Australi, ja shkrepjet më...

Nga boronicat në Bjellorusi tek makinat diellore në Australi, ja shkrepjet më të mira të 24 orëve të fundit

318
0

 “Korrjet e boronicave në Bjellorusi, garat e makinave diellore në Australi dhe Kampionati Botëror “Conker” në Angli”, kanë qenë optika e fotografëve më të mirë në botë. Ian Langsdon, Jonathan Bachman dhe Ramon Espinosa sjellin shkrepjet më të mira të tyre përgjatë 24 orëve të fundit. Hidhini një sy.