Ndizet rrjeti “Hape këmbët dhe ua kalove”, pergjigjet Bleona.

Ndizet rrjeti “Hape këmbët dhe ua kalove”, pergjigjet Bleona.

792
0

Këngëtarja është kapur keq me njërin nga ndjekësit që e ka ofenduar duke i thënë se ajo ua kalon të tjerëve duke hapur këmbët.

Featured image of article: “Hape këmbët dhe ua kalove”, Bleona acarohet me ndjekësin: Si mami jot, unë të bëj shu*ën në kokë Bleona Qerreti 22 Gusht, 2019 16:09

Bleona Qereti është një nga këngëtaret shqiptare që ka një interaktivitet të lartë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive dhe u përgjigjegj shumë prej komenteve që bëhen në postimet e saj.

Së fundmi ylli shqiptar që ka zhvilluar karrierën e saj në Amerikë ka publikuar një video ku shihet se përdor një marifet për të dalë gjithmë e para.

“Historia e jetës sime e shpjeguar në një video 15 sekondëshe,”– ka shkruar Bleona krahas videos.

Një nga ndjekësit e Bleonës ka lënë një koment në këtë video duke e ofenduar këngëtaren. “Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”, i shkruan ai.