MOTI e mërkurë, 22 janar 2020

MOTI e mërkurë, 22 janar 2020

353
0

RESHJET

Nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 2 / 12 °C

në vendet e ulëta: 1 / 11 °C

në vendet malore: -1 / 6 °C

ERA

Pritet të fryjë e lehtë deri mesatare

Shperndaje