Moti : E martë 2 Korrik 2019

Moti : E martë 2 Korrik 2019

211
0

RESHJET

Nuk priten reshje, mot I kthjellët me temperature përrvëluese.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 24 / 34 °C

Në vendet e ulëta: 23 / 37 °C

Në vendet malore: 18 / 32 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

Shperndaje