MOTI e diel 29 shtator 2019

MOTI e diel 29 shtator 2019

169
0

 

RESHJET

Nuk priten reshje

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 23 °C.

ERA

Pritet të fryjë erë e lehtë deri mesatare.

 

 

Shperndaje