Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë (Foto)

146
0

 

Moderatorja e njohur e Supersportit, Vilma Masha, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë moderatorja duke postuar dhe foton e parë të së bijës.

foto galeri

“Sot në mëngjes, zoti më bekoi me një ëngjëll të vogël. Drita e saj më ndriçoi fort shpirtin…”, – shkruan Vilma Masha në profilin e saj duke falënderuar mjekun dhe stafin e spitalit në të cilin ka ardhur në jetë vogëlushja.

foto galeri