‘Më të lumtur se kurrë’, familja Selami uron Krishtlindjet si asnjëherë tjetër...

‘Më të lumtur se kurrë’, familja Selami uron Krishtlindjet si asnjëherë tjetër (FOTO)

343
0

Gazetarja Ilva Tare dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike Eduart Selami janë një çift i kompletuar. Ata tashmë janë prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Çifti nuk ka preferuar që t’i publikojë portretet e fëmijëve. Por me rastin e Krishtlindjes, duket se kanë marrë një vendim të ri. Vetë gazetarja ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto familjare, ku duken shumë të lumtur, nën dritat e pemës dhe ngjyrës së kuqe. Duke uruar festën, familja shfaqen më të lumtur se kurrë.