Me kë po i kalon pushimet këngëtarja simpatike Gugu…

Me kë po i kalon pushimet këngëtarja simpatike Gugu…

1577
0

Këngëtarja  seksi  Gugu prej ditësh ka vendosur të pushojë disa javë. Pas suksesit, të klipit të saj të fundit i cili ishte mjaft i suksesshëm, ku pati  një tur koncertesh  brenda dhe jashtë vendit , ajo ka vendosur të qëndroj larg vëmendjes së publikut për disa javë  duke ikur me pushime. Gugu prej ditësh ndodhet në Oslo të Norvegjisë, ku po pushon me miq dhe mikesha,  duket dhe  nga fotot e publikuara në profilin  e saj në rrjetet sociale që është duke u argëtuar pa fund . Nuk dihet ende nëse këngëtarja do të rikthehet me ndonjë projekt të ri, apo do t’i zgjasin dhe shumë pushimet. Ajo që dihet është fakti që këgëtarja duket mjaft në formë dhe po argëtohet pa fund.