Më joshëse se kurrë, me të çarën e fustanit deri në pjesën...

Më joshëse se kurrë, me të çarën e fustanit deri në pjesën intime, Marina Vjollca ‘ndez’ rrjetin mbështetur tek Getoari (FOTO)

211
0

Marina Vjollca ka postuar një foto, ku duket super në formë dhe seksi, përkrah bashkëshortit të saj, Getoar Selimit.

DUBAI– Marina Vjollca dhe Getoar Selimi vazhdojnë pushimet në vendin luksoz, në Emiratet e Bashkuara Arabe, nën shoqërinë e Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçajt.

 

Një foto që mesa duket e ka realizuar moderatorja, Luana Vjollca, ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e ndjekësve të bukuroshes, Marina Vjollca.

 

Featured image of article: Më joshëse se kurrë, me të çarën e fustanit deri në pjesën intime, Marina Vjollca ‘ndez’ rrjetin mbështetur tek Getoari (FOTO)

Postimi i Marina Vjollcës.

Me një fustan velvet në ngjyrën blu të thellë, e çara e të cilit shkon deri në pjesën intime, shfaq tepër sensuale Marinën përkrah partnerit të saj, reperit Getoar Selimi.