Mbi jaht vetëm me tanga të bardha, Trejsi Sejdini publikon foton topless...

Mbi jaht vetëm me tanga të bardha, Trejsi Sejdini publikon foton topless nga Spanja

936
0

Me duart mbi gjoks, bukuroshja ka pozuar e ulur dhe me diellin që i rrezaton gjithë trupin.

Ish-Mis Universe Albania, Trejsi Sejdini ka dalë jashtë kornizave këtë radhë duke publikuar një foto top-less. Teksa mban të veshura vetëm një palë tanga të bardha, Trejsi duket mjaft joshëse mbi jaht.

Me duart mbi gjoks, bukuroshja ka pozuar e ulur dhe me diellin që i rrezaton gjithë trupin. “Efekti i diellit,”– shkruan Sejdini krahas fotos.

Kjo është hera e parë që përfaqësuesja e Shqipërisë në Tajlandë publikon një foto të tillë. Ajo pozoi topless disa muaj më parë, por shumë shpejt e fshiu foton nga llogaria e saj e Instagramit.