Tags Posts tagged with "Mbi jaht vetëm me tanga të bardha"

Tag: Mbi jaht vetëm me tanga të bardha

Mbi jaht vetëm me tanga të bardha, Trejsi Sejdini publikon foton...

Me duart mbi gjoks, bukuroshja ka pozuar e ulur dhe me diellin që i rrezaton gjithë trupin. Ish-Mis Universe Albania, Trejsi Sejdini ka dalë jashtë...