Tags Posts tagged with "Trejsi Sejdini publikon foton topless nga Spanja"

Tag: Trejsi Sejdini publikon foton topless nga Spanja

Mbi jaht vetëm me tanga të bardha, Trejsi Sejdini publikon foton...

Me duart mbi gjoks, bukuroshja ka pozuar e ulur dhe me diellin që i rrezaton gjithë trupin. Ish-Mis Universe Albania, Trejsi Sejdini ka dalë jashtë...