Tags Posts tagged with "Martohet vëllai i Lulzim Bashës"

Tag: Martohet vëllai i Lulzim Bashës

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra. Ceremonia...

Martohet vëllai i Lulzim Bashës, foto dhe detaje nga dasma

Erlind Basha, vëllai i liderit demokrat, Lulzim Basha i ka dhënë fund beqarisë. Ai ka vënë kurorë këtë fundjavë me vajzën sipmatike, Eda Lundra. Ceremonia...