LUANA VJOLLCA POSTON FOTO NGA MALDIVES, POR FANSAT KAPIN DETAJIN QESHARAK

LUANA VJOLLCA POSTON FOTO NGA MALDIVES, POR FANSAT KAPIN DETAJIN QESHARAK

246
0

Pas disa ditë pushimesh në dëborë bashkë me dy motrat e saj, moderatorja Luana Vjollca  po shijon pushime në Maldives vetëm me partnerin e saj, Krenar Çoçajn.

Edhe pse Luana nuk e ka konfirmuar këtë, Vjollca padashje postoi partnerin në insta story që tashmë është fshirë.

Luana po poston shpesh foto e video duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet e ulur në një stol, mes gjelbërimit dhe rërës, mirëpo fansave nuk u kanë shpëtuar takat.

“Si ecën me ato taka në rërë?”, është një pyetje e bërë shpesh nga fansat në komentet e fotos.