Luana shton operacionet, përmes fotografive i shihni të gjitha (FOTO

Luana shton operacionet, përmes fotografive i shihni të gjitha (FOTO

802
0

 Moderatorja Luana Vjollca është njëra prej femrave e cila në mediat rozë është e përfolur thuajse çdo ditë, krejt kjo pasi qe edhe ajo vetë bënë provokime të cilat nuk lenë të kalojnë nga mediat në vendin tonë.

Luana shpesh herë është përfolur edhe për ndryshimet e shumta qe ka në trupin e saj por edhe në fytyrë.

Shkrime nga më të ndryshmet treguan ndryshimin e saj, por asnjë nuk erdhi më bindës.

Në disa Fotografi të përmbledhura shumë lehtë vëreni ndryshimin por edhe ndërhyrjet qe ka ajo në trup dhe fytyrë./GazetaBlic/

 

loading...