Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

106
0

 

Lëkundje tërmeti janë regjistruar në vendin tonë rreth orës 9:53. Sipas EMSC, tërmeti ishte i shkallës 3.4 Rihter me një thellësi 8 kilometra. Epiqendra e tij ishte në Durrës, rreth 26 kilometra nga Tirana dhe 9 kilometra nga Shijaku.

loading...
Shperndaje