LAJM I FUNDIT/ Tronditet Kavaja, vritet me armë zjarri një burrë

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Kavaja, vritet me armë zjarri një burrë

621
0

Tronditet Kavaja. Një person është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 4 të qytetit të Kavajës. Viktima mësohet se është një burrë rreth 50 vjeç. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Në qytet dhe rrugët hyrëse e dalëse janë ngritur postblloqe.