Klea dhe Elgiti i thonë ‘po’ njëri-tjetrit, kurorëzojnë dashurinë para shqiptarëve

Klea dhe Elgiti i thonë ‘po’ njëri-tjetrit, kurorëzojnë dashurinë para shqiptarëve

290
0

 

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet që i kanë bërë ballë gjithçkaje për ta forcuar lidhjen çdo ditë e më shumë.

 

Në daljet ne medie ata kanë treguar se së shpejti do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Por përpara se kjo të ndodhë në të realitet, të dy në studion e Luana Vjollcës, i janë përshtatur magjisë së festave dhe kanë improvizuar një dasmë.

 

Një skenë e mbushur me humor është improvizuar nga çifti që i kanë thënë ‘Po’ njëri-tjetrit në ekran. “A pranon ti…”, ndërsa të dy kanë thënë “Po” për të gjitha.