“Kjo është goca që Kristela ma vrau, engjëll pusho në parajsë bashkë...

“Kjo është goca që Kristela ma vrau, engjëll pusho në parajsë bashkë me babin tim”

695
0

PicMonkey-Collage2

Agon Abdullahu i njohur si Noga dhe Kristela Gjoka janë çifti më i përfolur për momentin, pasi vetëm 3 javë pas martesës ata janë ndarë. Ai e ka akuzuar modelen se ajo ka përfituar nga pasuria e tij dhe se nuk e ka dashur. Ndërsa së fundmi ka publikuar një akuzë të rëndë të shoqëruar edhe me foto, në të cilën tregon se vajza e tij sot do të ishte 7-muajshe, por Kristela e vrau dhe e mbyti.

Statusi i tij i plotë:

Kjo esht goca (engjelli im) qe sod mbushi 7 Muaj , me shkenc do mund te lind dhe ne muaj 7 si shum te tjer , po ne fund tetorit do lindje ne muaj 9 e shendosht e bukur si nje princesh sipas te dhenav te doktorrit ku esht kontrolluar vazhdimisht te Dr (Agroni ne prishtine) . Po per fat t’keq nuk arriti te lind pasi ne menyr padrejt u mbyt nga nena e saj Kristela Gjoka dhe njerzt e saj qe e rrethojn pa dijenin time . Mua me vjen keq qe nuk arrita te kem ne krahror gocen time pasi isha njohur dhe me te duke degjuar un rrahjet e zemres saj ,

Ndersa ajo zerin tim mezi kam pritur te jem pran saj te beja gocen me te lumtur e me te edukuar .Mua me vjen keq qe nuk arrita Nenen time ta bej gjyshe , pasi Babai me ka vdekur .Mua me vjen keq qe nuk arrita ti bej motrat halla pasi qe un nuk kam vella.

Mua me vjen keq qe ish gruja ime dhe nena jote te mohon dhe qe ke egzistuar (Prandaj jemi nda se ska dashur te dij njeri duke mohuar nje ralitet , lumturi , si mund ta bej nje nene kete se kuptoj aq pa ndjenja e ajo vazhdon e lumtur sikur ska ndodhur asgje pas 3 jave martes duke bazuar ne foto qe poston dhe mban foto te qytetev botes suprizav tmija sikur ne skemi qen prezent aty duke perdor reklam per vete . Mua me vje keq qe nuk arrita te 3 se bashku per her tpar te ikum plazh pasi nena jote nuk erdhi pushime me ne . Mua me vjen keq qe dhash cdo sakrific imagjinates dashuris dhe nuk mu shperblye e besnikri deri ne perjetsi , dhe me pak fjal per ty goca ime ,pusho e qet ne parajs bashk me babain tim si dy engjell te mi dhe per pervjetor do vi tek varri babait tju vizitoj te dy pasi nuk ke banes te fundit si esht dashur ta kesh pasi te kan mbytur e zhdukur . te dua shume . Zoti esht i madh drejtsia do dali ne drite. Ne i deshirojme suksese ne karrier Kristeles nenes tende e ish gruas sime dhe lumturi pasi edhe pse sna ka dashur kurr po vetem per qellime saj negative ne prap i deshirojm te miren sepse kemi ndergjegje e zemer te paster. Qofsh e bekuar (Kaq e pati Hisotria ime me Kristelen”.