Këtë femër seksi duhet ta ketë zili edhe vetë Kim Kardashian (Foto)

  747
  0

  Me këto forma që të befasojnë, nuk është çudi që ajo është mbiquajtur edhe “Kim Kardashian e Rusisë”.

  21-vjeçarja Anastasia Kvitko ka braktisur Rusinë dhe është vendosur në Los Angeles për të ndjekur karrierën e saj.

  Ajo thotë se shpesh e krahasojnë me Kim Kardashian, por shton se ajo është më e mirë se Kim.

  Ju si mendoni?

  Shperndaje