Tags Posts tagged with "Kim Kardashian"

Tag: Kim Kardashian

Këtë femër seksi duhet ta ketë zili edhe vetë Kim Kardashian...

Me këto forma që të befasojnë, nuk është çudi që ajo është mbiquajtur edhe “Kim Kardashian e Rusisë”. 21-vjeçarja Anastasia Kvitko ka braktisur Rusinë dhe...

Kim del përsëri pa sytjena, çmend të gjithë (Foto)

Duket se Kimit nuk po i pëlqejnë më sytjenat, pasi femra më seksi në planet u pa sërish pa të brendshmet e saj. Duke dalë...

Kim Kardashian 6000 selfie në 4 ditë

E njohur si mbretëresha e selfie-ve Kim Kardashian ka thyer një rekord të madh. Ylli i showbizit, ka shkrepur 6 mijë selfie në 4 ditë. Ajo...

Kjo është ‘kloni’ i Kim Kardashianit (Foto)

Kylie Jenner gradualisht është duke u shndërruar në klon të motrës së saj, Kim Kardashianit. 19 vjecarja është fotografuar në rrugën e New York’ut, duke...

Kim vizitë tek figurat e zhveshura të përdorur nga Kanye në...

Kim Kardashian ka vizituar një ekspozitë të bashkëshortit të saj, Kanye West. Kanye ka mbajtur një ekspozitë të fshehtë të artit të premten në Los...