Këngëtares serbe ia vjedhin celularin, publikohen foto nudo (+18)

Këngëtares serbe ia vjedhin celularin, publikohen foto nudo (+18)

619
0

dara

Mediat rozë në Serbi janë mbushur me disa imazhe nudo të këngëares Dara Bubamarat.

Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares dhe ua ka dorëzuar fotot nudo disa mediave.

Vetë këngëtarja është lutur që të mos publikohen këto foto.

“Njerëzit nuk kanë ndërgjegjie. Unë jam nëna e një fëmije. I lus mediat që të mos postojnë këto foto,” reagoi ajo.