Tags Posts tagged with "Këngëtares serbe ia vjedhin celularin"

Tag: Këngëtares serbe ia vjedhin celularin

Këngëtares serbe ia vjedhin celularin, publikohen foto nudo (+18)

Mediat rozë në Serbi janë mbushur me disa imazhe nudo të këngëares Dara Bubamarat. Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares dhe ua ka dorëzuar fotot...