Tags Posts tagged with "publikohen foto nudo (+18)"

Tag: publikohen foto nudo (+18)

Këngëtares serbe ia vjedhin celularin, publikohen foto nudo (+18)

Mediat rozë në Serbi janë mbushur me disa imazhe nudo të këngëares Dara Bubamarat. Dikush i ka vjedhur telefonin këngëtares dhe ua ka dorëzuar fotot...