“Je kufiri im”, për herë të parë i komenton publikisht, Jonida Maliqi...

“Je kufiri im”, për herë të parë i komenton publikisht, Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i sigurt? (FOTO)

605
0

Jonida Maliqi ka komentuar në një nga fotot e Romeo Veshajt, dhe duket se po e ‘kritikon’.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj vazhdojnë romancën mes tyre. Jo vetëm që janë bashkë, por tashmë aktori I humorit është prezantuar dhe me familjarët e ngushtë të këngëtares, dhe kanë filluar të frekuentohen bashkë.

 

Por, edhe pse lidhja është bërë e ditur pasi u kapën mat në pishina duke u puthur dhe përqafuar, Jonida Maliqi tregohet mjaft e rezervuar në lidhjen e saj. Megjithatë për herë të parë këngëtarja i ka komentuar publikisht.

 

“Ti je kufiri im i vetëm”, – ka shkruar Romeo Veshaj ndërsa ishte i hipur në një motor garash, por Jonida Maliqi nuk mendon kështu.

 

 

“Je i sigurt??”- i shkruan Jonida Maliqi, dhe i dashuri aktor e përkëdhel me përgjigjen, ndërsa e shoqëron dhe me një zemër: “Ëëëë”.

 

Me sa duket kuriri i Romeo Veshajt qenka Jonida Maliqi dhe jo motori i garave…