Tags Posts tagged with "Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i sigurt? (FOTO)"

Tag: Jonida Maliqi i kërkon llogari Romeos: Je i sigurt? (FOTO)

“Je kufiri im”, për herë të parë i komenton publikisht, Jonida...

Jonida Maliqi ka komentuar në një nga fotot e Romeo Veshajt, dhe duket se po e ‘kritikon’. Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj vazhdojnë romancën mes...