‘Jam dhëndër në Shkodër e di ti’/ Gjuzi ‘kërcënon’ Ballën: Mos u...

‘Jam dhëndër në Shkodër e di ti’/ Gjuzi ‘kërcënon’ Ballën: Mos u fut në konflikt me mu se të nxjerr naj emër, e di mirë se çfarë dua të them

183
0

Në nisje të seancës së sotme plenare deputeti Kujtim Gjuzi teksa po fliste për dhunën që është ushtruar në protesta, u ndërpre nga Kryetari i grupit parlamentar i PS-së, Taulant Balla.

Gjuzi iu drejtua Ballës duke i thënë që të mos fliste dhe të ndërpriste nëse nuk donte që të nxirre disa informacione që ka për të.

‘Gjumon të rinjtë në rrugët e Tiranës,,, Taulant mos më pengo, mos u fut në konflikt me mu se të nxjerr naj gjë. Jam dhëndët në Shkodër e di ti, do të nxjerr naj emër e di ti. Kaq s’po flas më e di ti se ca dua të them. Ne jena meshkuj Ralfi nuk mund të flasim për femra..’- i tha Gjuzi, Ballës.

Balla buzëqeshi në momentin e kësaj deklarate.