Tags Posts tagged with "Ja si tallet Linda Morina me Noizyn"

Tag: Ja si tallet Linda Morina me Noizyn

Ja si tallet Linda Morina me Noizyn

Pas plagosjes  së Noizyt dhe të Varrosit, janë dy fytyra publike që janë tallur me rastin. I pari Stresi nga Shqipëria dhe pastaj Linda Morina...