Ja si dukej Ilva Tare në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit...

Ja si dukej Ilva Tare në dasmën e djalit të Ylli Ndroqit (Foto)

713
0

ilva_1473591454-8788115

Në dasmën gjigande prej 530 të ftuarish nuk kanë munguar edhe emra të njohur të medias e gazetarisë.

Ndër to ishte edhe gazetarja e njohur Ilva Tare. Fustani i saj ishte i gjatë dhe shumë klasik. Gazetarja e ka postuar foton në Instagram dhe ka uruar çiftin për dasmën e tyre.