‘Ishte ankth dhe tmerr’/ Humbi gjithë familjen gjatë tërmetit, Albert Cara nuk...

‘Ishte ankth dhe tmerr’/ Humbi gjithë familjen gjatë tërmetit, Albert Cara nuk i përmban lotët, fjalët prekëse që i tha të birit

158
0

E ëma e Stelës: U nisa për në punë mora vesh lajmin. Në rendinim spital në spital, vajza ime dhe dhëndri kanë dalë të fundit fare. Ishte ankth dhe tmerr.

 

Albert Cara: E di që kam qënë 8 orë nën rrënoja. Isha i mpirë, u thashë që më keni nxjerrë trupin, por këmbët i kam brenda.

 

Arsen Rusta: I the djalit tek varrezat: Ike shpejt, nuk e përballove

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Albert Cara: *përlotet E kisha shok jo djalë. I vogli kishte emrin e babait tim, por e la shumë shpejt. Djalin e madh e kisha shok, vajzën adrenalinë, ndërsa nusja ishte mjalti i mjaltit.