Irina Shayk beqare, rrethohet nga një grumbull meshkujsh

Irina Shayk beqare, rrethohet nga një grumbull meshkujsh

355
0

Pavarësisht se është ndarë nga Bradley Cooper, Irina Shayk beson se ‘dashuria është zgjidhja’.

 

Bukuroshja 33 vjeqare u pa të dielën duke festuar Ditën e Paradës në New York City.

 

Irina tregoj anën e saj më të mirë, kur u shfaq me pantollona të shkurtër dhe bluzë të shkurtër.