“Ike ti nga fshati, por ai nuk iku kurrë nga ty”, fansat...

“Ike ti nga fshati, por ai nuk iku kurrë nga ty”, fansat kritikojnë këngëtaren e njohur pasi poston foton me bikini(Fotot)

460
0

Këngëtarja Adelina Tahiri ka disa ditë që ka nisur pushimet dhe në profilin e saj në “Instagram” nuk mungojnë fotografitë ku shfaqet e bikini.

adelina3

hme, publikoi disa fotografi ku duket në super formë me rroba banje blu. Teksa disa fansa e kanë komplimentuar për format e saj, ka patur disa të tjerë që kanë patur kritika.

 

adelina

 

Një fanseje nuk i ka pëlqyer ngjyra që ajo ka marrë si dhe ka vënë re një detaj te sqetullat e këngëtares. “Seriozisht e ke me këtë ngjyrë trupi të kuqërremtë dhe me sqetulla pa rruar o motër. Ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurrë nga ty”, i shkruan ajo.

adelina tahiri

 

Ka edhe fansa të tjerë që nuk janë dakord se ajo ka vënë bizhuteri teksa ndodhet në plazh. Këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë lidhur me këto komente, duke i lënë fansat të lirë të shprehin mendimet e tyre.

adelina