“I vogli u rrit”: Xhemi poston foton më të ëmbël të djemve...

“I vogli u rrit”: Xhemi poston foton më të ëmbël të djemve në ditëlindjen e Gabrielit

168
0

Janari në shtëpinë e Xhemit vjen plot me festa. 3 ditë pas ditëlindjes së saj, i vogli i familjes, Gabrieli festoi 5-vjetorin. Si asnjëherë më parë, ajo postoi një foto të të dy djemve bashkë në Instagram me urimin: “I vogli u rrit, #5vjecc #ebekuar”.

 

 

Biondë, sykaltër, të përqafuar me njëri-tjetrin, ata duken si ketrushë të vegjël që kanë bërë për vete gjithë ndjekësit e mamit në Instagram dhe urimet kanë qenë pa fund. Ndoshta tani Xhemi do të na i tregojë pak më shpesh në Instagram. Xhemi ka postuar në Instastory edhe tortën e Gabrielit me qenushët e ‘Paw Patrol’.