I biri 5-muajsh iu operua në kokë, Almeda përloti spitalin me thirrjen:...

I biri 5-muajsh iu operua në kokë, Almeda përloti spitalin me thirrjen: Zoti e ruajtë

208
0

Në një status të postuar në Instastory Abazi shkruan se djali i saj është në gjendje shumë të mirë dhe falenderon të gjithë njerëzit për mbështetjen që i kanë dhënë.

Një ditë pasi djali i saj iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale në kokë, Almeda Abazi ka reaguar për herë të parë.

Në një status të postuar në Instastory Abazi shkruan se djali i saj është në gjendje shumë të mirë dhe falenderon të gjithë njerëzit për mbështetjen që i kanë dhënë.

“Ju falenderoj përzemërsisht të gjithëve për urimet e sinqerta dhe interesimin që treguat për shëndetin e djalit tonë Efehan. Operacioni kaloi me sukses dhe Efehan është shumë mirë. Jua shpërblefsha në raste të gëzueshme dhe Zoti i ruajt të gjithë fëmijët kudo që janë.”- shkruan Almeda