HORROR NË VLORË, BURRRI VRET GRUAN ME SËPATË

HORROR NË VLORË, BURRRI VRET GRUAN ME SËPATË

256
0

Një krim brenda familjes është regjistruar në Vlorë. Mësohet se burri ka vrarë gruan në fshatin Babicë.

Burri e ka qëlluar disa herë me sëpatë gruan rreth 40 vjeçe në fytyrë dhe kokë duke i marrë jetën.

Bëhet me dije se gruaja e masakruar ka mbërritur e pajetë në spitalin e Vlorës.

Ndërkaq, ende nuk dihen shkaqet e kësaj vrasje makabre. Ngjarja e rëndë është raportuar nga fqinjët e çiftit.