Granit Xhaka luan me Arsenalin, bashkëshortja e tij i shpreh mbështetjen në...

Granit Xhaka luan me Arsenalin, bashkëshortja e tij i shpreh mbështetjen në mënyrën më të ëmbël

101
0

Ndërkohë që futbollisti shqiptar Granit Xhaka është duke luajtur kundra Çelsit nën fanellën e Arsenalit, nuk ka munguar mbështetja e shumtë për të.

 

Edhe bashkëshortja e tij Leonita, e cila është shtatzënë i ka shprehur mbështetjen personit të zemrës në mënyrën më të ëmbël të mundshme.

 

Ajo ka publikuar një foto në Insta Story në të cilën mbishkruan: ‘Paç fat babi, mami dhe unë të duam!’

 

Kujtojmë që lajmin e bukur e ka dhënë vetë çifti pak ditë më parë përmes një statusi në ‘Instagram’.

loading...