Grabitje me armë/ 2 persona dhunojnë çiftin në autostradën Tiranë-Durrës,

Grabitje me armë/ 2 persona dhunojnë çiftin në autostradën Tiranë-Durrës,

166
0

Një automjet është grabitur me armë në autostradën Tiranë- Durrës.

Mësohet se 2 persona të maskuar dhe të armatosur kanë dhunuar dhe grabitur një çift, ndërsa i kanë marrë makinën e tyre tip Fiat.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, në hyrje të Tiranës, pranë “Casa Italia”.

Ndërkohë, policia ka ngritur pika kontrolli dhe po punon për kapjen e autorëve