Godet sërish Drin Zatriqi: Noizy bëri famë duke u kapur me BS,...

Godet sërish Drin Zatriqi: Noizy bëri famë duke u kapur me BS, Cozy dhe Ymeri djem të mirë që u provokuan (FOTO)

795
0

dre-650x358

Ish-menaxheri i Babastars, Drin Zatriqi, i cili i njeh mirë rrethanat e konflikteve me Rigels Rajkun, që ndryshe njihet si Noizy, ka spjeguar zanafillën e konfliktit.

Sipas Zatriqit, Noizy është provokues tipik i cili kërkoi famën duke fyer ata që ai thotë se janë më të mëdhenjt – Babastars.

Drini shkon aq larg sa e ofendon Noizyn, teksa çuditet me faktin se Cozman dhe vëllai i tij Ymeri i janë përgjigjur konfliktit, duke thënë se ata janë djem të mirë dhe se nuk ia vlen që të burgosen për dikë si Noizy i cili i provokoi ata.

Postimi i plotë i Zatriqit në Facebook:
drini-1