FOTOT/ Pas burgut, “Lordi” i rikthehet festave të seksit dhe orgjive

FOTOT/ Pas burgut, “Lordi” i rikthehet festave të seksit dhe orgjive

534
0

Ai ishte një sipërmarrës i suksesshëm, por me një ves të “vogël”, mashtrimin.

Pasi u dënua me 8 vjet burg për evazion fiskal ai doli pas vetëm tre vitesh për shkak të shëndetit të dobët.

I vetëquajturi “Lord”, Edward Davenport, kreu evazion fiskal në vlerën 4,5 milionë paund.

Por tashmë që ka dalë nga burgu ai i është rikthyer jetës së qejfit.

Britaniku ka rinisur festat e seksit dhe orgjive.

Të premten ai organizoi një festë të tillë në vilën e tij 30 milionë paund.