Tags Posts tagged with "FOTOT/ Pas burgut"

Tag: FOTOT/ Pas burgut

FOTOT/ Pas burgut, “Lordi” i rikthehet festave të seksit dhe orgjive

Ai ishte një sipërmarrës i suksesshëm, por me një ves të “vogël”, mashtrimin. Pasi u dënua me 8 vjet burg për evazion fiskal ai doli...