(FOTO) Xhensila Myrtezaj kujton veten te ‘Gjeniu i vogël’ dhe zbulon se...

(FOTO) Xhensila Myrtezaj kujton veten te ‘Gjeniu i vogël’ dhe zbulon se Ajka i ngjan asaj

112
0

Xhensila Myrtezaj ditën e sotme ka publikuar disa foto të fëmijërisë së saj që i përkasin periudhës kur ka qenë pjesëmarrëse te “Gjeniu i vogël”. Vetëm 11 vjeçe, Xhensila shfaqet në fotot e vjetra me të njëjtën buzëqeshje që e karakterizon edhe sot. “Gjeniu i vogël, aty prej ku nisi gjithçka”, -shkruan këngëtarja në një prej fotove, ku shfaqet përkrah Alketa Vejsiut.

foto galeri

Ndërsa në një foto tjetër, ajo thekson ngjashmërinë e madhe që ka me të bijën.

loading...