FOTO /Nard Ndoka konkurrent tek “Dance With Me”, ja me kë do...

FOTO /Nard Ndoka konkurrent tek “Dance With Me”, ja me kë do të vallzojë

722
0

14169481_1184819531582192_1529989437_n

Pas suksesit të dy edicioneve, me shumë karaktere nga fusha të ndryshme të artit, kulturës dhe biznesit, këtë sezon “Dance With Me 3” do të sjellë sërish në ekran të tjera personazhe po kaq interesantë.

Produksioni që mban firmën e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut, si çdo vit, edhe këtë herë ka kombinuar personazhe të njohur publikë.

Mes shumë emrave të lakuar në media, produksioni zyrtarizon të gjithë konkurrentët dhe çiftet që do të jenë pjesë e këtij kasti:

Xhesi Hennessy – Dj Vicky

Renato Mekolli – Laura Nezha

Arnita Beqiraj – Bes Bitraku

Fjolla Morina – Zum Allushi

Butrint Imeri – Bora Zemani

Greta Koçi – Nard Ndoka