FOTO/ Me këtë look nuk e keni parë asnjëherë Adi Krastën!

FOTO/ Me këtë look nuk e keni parë asnjëherë Adi Krastën!

393
0

Adi Krasta rikthehet këtë vit në krye të Festivalit të fundvitit. Ai është autori dhe prezantuesi i Festivalit të 56-të të Këngës, ku së bashku me regjisorin Pali Kuke janë në fund të procesit përgatitor për këtë event muzikor. Gjatë ditës së sotme ai ka postuar një foto nga salla e Pallatit të Kongreseve me Pali Kuken, ku e shohim për herë të parë me mjekër të rritur.  “Ne Pallatin e Kongreseve me regjisorin e dashur Pali Kuke per t’i dhene formen perfundimtare nje shfaqjeje sa komplekse aq edhe te bukur”.