FOTO/ Gazetarja e TVSH-së “provokon” serbët në Beograd

FOTO/ Gazetarja e TVSH-së “provokon” serbët në Beograd

173
0

Gazetarja e njohur e TVSH-së që prej vitesh drejton emisionin “Rubrika Sportive” ka udhëtuar bashkë me skuadrën e Skënderbeut drejt Beogradit për ndeshjen që luhet të enjten në mbrëmje. Ajo ka vizituar edhe stadiumin e Partizanit të Beogradit ku 3 vite më parë u konsumua shfaqja e dhunës në ndeshjen mes kombëtareve shqiptare dhe serbe. Nga stadiumi ajo ka postuar një foto duke bërë shqiponjën me duar që për serbët mund të konsiderohet edhe si “provokacija”, por qëllimi i saj duket se është të tregojë se situata në stadium është ndryshe nga ajo e 3 viteve më parë.

loading...