Foto/ Aurela Hoxha topless në shtrat

Foto/ Aurela Hoxha topless në shtrat

742
0

image2

Aurela Hoxha është rikthyer me provokimet në rrjetet sociale. Bukuroshja seksi sapo ka postuar një foto topless nga shtrati, në Instagram Stories. Hoxha duket tejet sensuale në këtë fotografi, që do të marrë shumë shikime në rrjetet sociale. Provokuese dhe seksi, Aurela do të jetë edhe në filmin “Bjeshkët e Nëmuna 3”, ku bëhet protagoniste për herë të parë.

Shperndaje