Feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin e ëmbël Genc Prelvukajt: Qëndro...

Feston ditëlindjen, Eni Koçi i bën urimin e ëmbël Genc Prelvukajt: Qëndro i mrekullueshëm!

99
0

Reperi i njohur Genc Prelvukaj feston sot 38-vjeorin e lindjes. E në këtë ditë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte urimi nga gjysma e tij më e mirë, Eni Koçit.

eni

 

Këngëtarja e njohur ka publikuar në “Instastory” një fotografi të reperit dhe në të ka bërë një urim plot dashuri. “Jam e bekuar që të kam në jetën time. Gëzuar ditëlindjen dashuri! Qëndro i mrekullueshëm”, shkruan Eni në foton e Gencit.

genc eni

 

Që pas bërjes publike të lidhjes së tyre, Eni dhe Genci nuk kanë ngurruar që të shfaqen së bashku në publik, apo të bëjnë dedikime të ndryshme për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

loading...